Dowiedz się więcej o marce desmax.pl

Jesteśmy polskim producentem certyfikowanych masek 3-wartwowych: medycznych i ochronnych, półmasek typu FFP2 oraz KN95 medycznych. 
Zajmujemy się również bezpośrednim importem, eksportem i dystrybucją wszelkiego rodzaju masek.  
Sprzedajemy maszyny i urządzenia do produkcji masek oraz zaopatrujemy innych producentów w materiały do produkcji masek tj. włókniny spunbond, meltblown, gumy, druciki, opakowania.  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną oferowanych masek.  Posiadamy własny nowoczesny park maszynowy, zaplecze techniczne i magazynowe.
W swojej ofercie posiadamy również produkty zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Przeprowadzamy dziesiątki badań i testów w Instytutach i laboratoriach. 
Posiadamy liczne badania i raporty m.in. z Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie oraz w Łodzi,  Instytutu Materiałoznawstwa Tekstyliów i Kompozytów Polimerowych, włoskiego akredytowanego Laboratorium Analiz czy Instytutu Techniki Górniczej.

DESMAX.PL jest POLSKĄ marką należącą do TIORO Sp. Z O.O. z siedzibą w Tarnowskich Górach.
Zapraszamy do kontaktu i do siedziby firmy. 

POLSKI PRODUCENT – produkujemy maski jednorazowe, maski wielorazowe w procesie automatycznym – maszynowym, wg różnych specyfikacji, rodzajów i indywidualnych zamówień. Posiadamy własne – bardzo duże stany magazynowe zarówno gotowych produktów, jak i wszelkich potrzebnych surowców do produkcji (włókniny, guma, drut, opakowania, etykiety).

Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Stosujemy najwyższe standardy w cyklach produkcji i dystrybucji aby zapewnić maksymalną jakość naszych produktów i bezpieczeństwo.
Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, surowców. Rozbudowana nowoczesna produkcja, własne magazyny i organizacja sprzedaży zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Posiadamy szeroką ofertę bezpiecznych i skutecznych środków dezynfekujących. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.
Sprzedajemy zarówno w siedzibie firmy jak i przez sprzedaż wysyłkową / online. Posiadamy własne zaplecze transportowe z możliwością dostaw pod wskazany adres. Możliwość zakupu większych partii towaru z odbiorem podzielonym / rozłożonym w czasie.